Liga lidských práv
košík

Gabriela Lockerová

Sociální pracovnice, lektorka


Kdo jsem

Jsem matka, manželka, dcera, sestra - jsem jeden článek ve spletité síti mezilidských vztahů. Jdem profesionál - sociální pracovník v oblasti sociálně právní ochrany dětí. Věřím v hodnotu každého člověkam, sílu rodiny a výsadní vztah rodič - dítě. Jsem člověk, který jde za tím, čemu věří.


Věnuji se

Věnuji se hlavně svým dvěma malým dcerám. profesně pak sociální práci, sociálně právní ochraně dětí a sociálním službám. Baví mě prosazovat nové přístupy v sociální práci, baví mě pracovat s lidmi, práce se skupinou a proto se ráda věnuji lektorské činnosti.


vzdělání a zkušenosti

Absolvovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně, obor sociální pedagogika. Poté jsme se chvíli hledala v různých sociálních službách, až jsem nakonec zakotvila v oblasti sociálnícho poradenství a sociálně právní ochrany dětí. Moje srdeční záležitost. Zkušenosti zde sbírám od roku 2006 a poslední čtyři roky je navíc podporuji vlastním mateřstvím, což je k nezaplacení.


témata, které pro vás školím

1. Práce s rizikem a odpovědností v sociálních službách i jejich právní aspekty

 

Napsala jsem

1. LOCKEROVÁ, Gabriela. Služby pro rodiče dětí umístněných v zařízeních ústavní výchovy. In: Sborník z X. celostátního semináře, Brno, 29.9. - 30.9.2010: Aktuální otázky péče o děti separované od rodičů. Brno: Triada - poradenské centrum, 2010, s. 80-85. ISBN 978-80-254-8745-7. Dostupné také z: http://www.triada-centrum.cz/publ/sborniky

.... a metodiku jedné úžasné sociální služby pro rodiny s dětmi

Co ráda dělám

Ráda poslouchám smích svých dětí a ráda se na ně dívám. Ráda chodím do přírody a ráda se setkávám s lidmi. Ráda podnikám cokoli dobrodružného a ráda lenoším.

Můj sen

Nesním, užívám si život tak jak je. Kdybe hůř nebylo, to by nám stačilo ....