Liga lidských práv
košík

Dosáhli jsme certifikátu kvality od MPSV

Po absolvování dobrovolného auditu Ministerstva práce a sociálních věcí jsme dosáhli certifikátu kvality našich služeb.

Po celou dobu usilujeme o zvyšování kvality. Inovujeme semináře, které akreditujeme například u Ministerstva vnitra či Ministerstva práce a sociálních věcí. A právě MPSV ČR nám nabídlo účastnit se dobrovolných auditů, které by ověřily kvalitu našeho vzdělávání, ale také spolupráci s lektorským týmem či systém administrace účastníků vzdělávání.

1. října 2014 jsme odbrželi certifikát o úspěšném absolvování podrobného auditu našich seminářů ve vzdělávacím programu Odpovědnost a způsobilost v sociálních službách, které podporují zejména odbornému vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách.

“Zaměstnanci ministerstva se při auditu zaměřili především na lektory LLP Vision, na jejich výběr, zaškolení I na následnou podporu, take na práci lektorů s účastníky vzdělávání. Ve všech měřených kritériích jsme na konec dopadli výborně. Podobné dobrovolné audity nám přinášejí cennou zpětnou vazbu, což nás nutí naše služby stale zlepšovat", říká koordinátorka vzdělávání Katarína Krahulová.

Jsme rádi, že naše semináře nejen reflektují aktuální poptávkou s ohledem na novelizace legislativy, ale také splňují kvalitu, která je ověřena také MPSV ČR a Fondem dalšího vzdělávání. LLP Vision je sociální podnik Ligy lidských práv založen v roce 2012 s cílem vzdělávat odborníky v tématech, kterým se Liga lidských práv dlouhodobě věnuje a zároveň posiluje její finanční stabilitu zisky ze vzdělávacích akcí. Od založení jsme proškolili v celé ČR přes 3 000 odborníků z řad sociálních pracovníků, úředniků či odborníků pracující s mládeží.

 

Katarína Krahulová

jednatelka, koordinátorka vzdělávání LLP Vision, s. r. o. 

tel.: +420 731 455 789

e-mail: kkrahulova@llp.cz